Korepetycje - Klaudiusz L. id:11179

«Absolwent Akademii Muzycznej wydziału Wokalnego. Prowadzi szkołę śpiewu Studio Wokalne Legato we Wrocławiu.»

80 zł/60 min

Klaudiusz L.

id: 11179

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2018

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Dla początkujących Dla dzieci Poziom podstawowy

O sobie

Witam serdecznie i zachęcam do twórczej pracy nad głosem!
Jestem nauczycielem śpiewu klasycznego – operowego, ale także rozrywkowego. W swojej pracy zwracam szczególną uwagę na technikę właściwej impostacji głosu oraz poprawnego mówienia. Na zajęciach będziecie mogli rozwinąć wiele elementów śpiewu składających się na prawidłową technikę wokalną. Popracujemy nad oddechem, rozwijaniem muzycznej wyobraźni oraz nad kreatywną i piękną interpretacją utworów.
Jestem uśmiechniętym, życzliwym człowiekiem, którego pasją jest nauczanie. Posiadam doświadczenie w nauce dzieci, młodzieży, ale i osób dorosłych. Indywidualnie podchodzę do każdego ucznia, zwracając szczególną uwagę by czuł się ze mną dobrze i bezpiecznie. Wspólnie dobieramy repertuar , tak by spełnić oczekiwania osoby uczącej się , dopasować go do rodzaju głosu, temperamentu i umiejętności.
Ukończyłem Akademię Muzyczną we Wrocławiu na wydziale wokalno- aktorskim, specjalizacja śpiew solowy , tym samym zyskując tytuł magistra sztuki. Obecnie jestem studentem drugiej specjalizacji – pieśniarsko-oratoryjnej. Swoje umiejętności doskonalę biorąc udział w różnych kursach, przedstawieniach operowych i warsztatach. Posiadam niezbędne przygotowanie pedagogiczne, które wzbogaca mój warsztat pracy. Od kilku lat pracuję jako korepetytor śpiewu kształcąc osoby zainteresowane różnymi stylami muzycznymi i przygotowując je z sukcesem do wielu egzaminów, konkursów i koncertów. Na stałe współpracuję z Fermata School of Music w Dublinie – Irlandia.
W nauce śpiewu najważniejszy jest dla mnie naturalny, zdrowy głos i wydobywanie przyjemności ze wspólnego muzykowania. Nie wszyscy chcą być zawodowcami, wiele osób realizuje się na moich zajęciach, jako cel obierając sobie pozbycie się stresu, poczucie intensywniejszego obcowania z muzyką czy spełnianie marzeń! Jeśli Twoim marzeniem jest także nauka śpiewu, zapraszam!
Cena godzinnych zajęć- 60 minut- 60 zł.

Lekcje śpiewu - informacje o doświadczeniu:

Oferuję lekcje śpiewu operowego ale także rozrywkowego. Jestem absolwentem wydziału wokalno-aktorskiego, tym samym osiągając tytuł magistra sztuki.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Wrocław

Piotr A.

Klawesynista, historyk sztuki, miłośnik baroku, architektury, rzeźby i malarstwa.

60zł/60 min

Izabela S.

Absolwentka licencjatu na Królewskiej Akademii Muzycznej w Londynie. Pedagog skrzypiec, fortepianu, historii i teorii muzyki.

60zł/60 min

Michał C.

Prosty i jasny sposób tłumaczenia, oraz ciągła styczność z materiałem na moich studiach sprawiają że udaje się zaciekawić ucznia przedmiotem.

60zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Klaudiusz L. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Lekcje śpiewu
  2. Gra na fortepianie
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 80 zł/60 min.