Korepetycje - Marcelina G. id: 15526

Marcelina G.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Jestem Nauczycielką języka angielskiego oraz absolwentką collegu w Wielkiej Brytanii. Już od 10 lat pomagam w bardzo skuteczny sposób w nauce języka angielskiego i pokonywaniu bariery komunikacyjnej. Oferuje indywidualne zajęcia z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Zapraszam serdecznie :)

Marcelina G. 4.0(opinie: 2)

Jestem Nauczycielką języka angielskiego oraz absolwentką collegu w Wielkiej Brytanii. Już od 10 lat pomagam w bardzo skuteczny sposób w nauce języka angielskiego i pokonywaniu bariery komunikacyjnej. Oferuje indywidualne zajęcia z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Zapraszam serdecznie :)

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

W związku z tym, że sama wyjechałam w 2015 roku do Wielkiej Brytanii i uczyłam się żywego języka w sytuacjach codziennych, pracy i na studiach w North East Scotland College, zdaję sobie sprawę na jakich aspektach należy się skoncentrować, aby skutecznie przełamać barierę komunikacji.

STWORZYŁAM SPERSONALIZOWANY PROGRAM NAUCZANIA DLA KAŻDEGO UCZNIA, BIORĄC POD UWAGĘ JEGO CELE I POTRZEBY.

Korzystam z nowoczesnych form edukacji przy pomocy wirtualnej tablicy i zdalnych - interaktywnych podręczników udostępniając swój ekran na Zoom, Skype, Teams.

Oferuje indywidualne zajęcia z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych.
Przygotuje Cię skutecznie do egzaminu: 8klasisty, matury, FCE oraz pomogę na bieżąco w nauce na każdym poziomie zaawansowania. Jeśli jesteś osobą dorosłą zapraszam Cię na lekcje ze mną już od samego początku zaczniemy rozmawiać i przełamywać barierę komunikacji - uczę na wszystkich poziomach zaawansowania, z wykorzystaniem moich autorskich materiałów.


JESTEM W 100% PRZEKONANA, ŻE PO PRZEBYTYM KURSIE ZE MNĄ ZDASZ EGZAMIN i PRZEŁAMIESZ BARIERĘ JĘZYKOWĄ.

SKĄD TA PEWNOŚĆ?
PROWADZĘ KURSY JĘZYKOWE JUŻ OD 10 LAT I ZDAWALNOŚĆ EGZAMINÓW POŚRÓD MOICH STUDENTÓW WYNOSI PONAD 98%. UCZ SIĘ ZE MNĄ I OSIĄGNIJ SWÓJ CEL!

Dzięki moim interaktywnym materiałom Uczeń pokocha angielski i poczuje, że to super hobby i inwestycja na przyszłość. Wspólnie przełamiemy barierę mówienia i dopasujemy kurs do preferencji ucznia, aby zamierzony cel został osiągnięty a nauka była przyjemnością!

Zapraszam serdecznie na moje lekcje :)

Wykształcenie:
Uniwersytet Gdański, magister, 2016
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Ogłoszenie korepetytora

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

2 opinie o Marcelina G.

4/5

2

0

3

1

4

0

4+

0

5

0

5+

1

Agnieszka

3

08.02.2024

Język angielski, Egzamin 8-klasisty, Gramatyka

3

Niestety nie podoba mi się sposób pracy tej pani, robić repetytorium, można w domu. Bez możliwości widzenia korepetytora praca z uczniem jest słaba.... więcej»
Jola

5+

08.02.2024

Język angielski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa, Konwersacje

5+

Jesteśmy jak najbardziej zadowoleni ze współpracy z Panią Marceliną. Na pewno wykupimy kolejny pakiet zajęć!... więcej»

Podobne ankiety

Joanna S. id: 108458

Joanna S.

Jestem studentką filologii hiszpańskiej i twórczego pisania. Pasjonuję się językami. Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane przyjemną nauką języka polskiego, angielskiego i hiszpańskiego.

5
60zł/60 min
Aleksandra W. id: 18608

Aleksandra W.

Jestem od 6 lat korepetytorem języka angielskiego. Sama dużo podróżuję używają języka oraz posiadam certyfikat

5
70zł/60 min
Wiktoria P. id: 39563

Wiktoria P.

Mam na imię Wiktoria, mam 23 lata i jestem studentką kierunku Master of Operations Management na wydziale mechanicznym Politechniki Łódzkiej.

60zł/60 min
Wiktoria K. id: 52443

Wiktoria K.

Nazywam się Wiktoria i jestem studentką trzeciego roku wzornictwa. Mam doświadczenie jako animator dziecięcy i dostosowywuję indywidualnie sposób nauczania dla każdego ucznia.

60zł/60 min
Agnieszka R. id: 43186

Agnieszka R.

Studiuję 2 kierunki Finanse i rachunkowość oraz Ekonomię w języku angielskim.

80zł/60 min