Korepetycje Języka chińskiego – Michał M.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Warszawski (2015)

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2015

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

KonwersacjeJęzyk w biznesieStudia zagraniczneDla początkującychDla dzieci

O sobie:

Cześć!

Udzielę korepetycji online z języka mandaryńskiego (chińskiego) - prosto z Tajwanu. Stawiam nacisk na komunikację, tj. nie język podręcznikowy, a taki, jakiego rzeczywiście używa się na co dzień.

Oferuję zajęcia indywidualne lub grupowe, od podstaw lub dla zaawansowanych, także przygotowanie biznesowe (od lat sam działam w handlu). Osobom bardziej zaawansowanym mogę zaoferować konwersacje w języku mandaryńskim.

Mogę prowadzić zajęcia poza domem, abyście poznali nie tylko język, ale także kulturę, obyczaje, kuchnię i środowisko, w którym żyją Tajwańczycy (oraz Chińczycy, bo mimo wszystko wiele ich łączy). Możecie zobaczyć, gdzie idą na tzw. hsiao-yeh 宵夜, gdy po północy złapie ich głód, czy też gdzie idą się modlić (bai-bai 拜拜) i przy jakiej okazji.

Mogę także pomóc zorganizować podręczniki z NTNU, które są tysiąckroć lepsze od podręczników, z których uczyłem się w Polsce. Będąc jeszcze na stypendium odgrywałem scenki z jednego z podręczników wraz z moją tajwańską partnerką (którą może będziecie mieli okazję poznać).

Zajęcia indywidualne: 60 zł/godz.
Zajęcia grupowe: 40 zł/godz.
Konwersacja: 35 zł/godz.
Konwersacja grupowa: 25 zł/godz.
Przygotowanie biznesowe: cena do negocjacji

Nieco więcej o mnie:
Jestem magistrem sinologii Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad czterech lat mieszkam w Azji, z czego ponad trzy lata spędziłem na Tajwanie, i gdzie mieszkam obecnie. Gdy po studiach trafiłem na Tajwan na stypendium, nie umiałem się dogadać. Przez pierwsze sześć miesięcy bycia zdanym na samego siebie i nie mając nikogo znajomego u boku nauczyłem się więcej języka niż przez całe studia. Wreszcie dowiedziałem się, jak nazwać po mandaryńsku wszystkie przedmioty codziennego użytku czy też jak powiedzieć komuś, żeby łaskawie spuszczał po sobie wodę w toalecie. Tak że jeśli chcesz nauczyć się prawdziwego języka, to zapraszam.

Język chiński - informacje o doświadczeniu:

Doskonała komunikacja w języku chińskim, wykształcenie językoznawcze ułatwiające tłumaczenie zjawisk językowych osobom niebędącym rodzimymi użytkownikami tego języka

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Michał M. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Sochaczew i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Język chiński
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Konwersacje
  • Język w biznesie
  • Studia zagraniczne
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
Zajęcia odbywają się przez skype, stawka – 60 Zł/god.