Korepetycje - Weronika K. id:19558

«Oferuje Ci własnego trenera personalnego z Matematyki i Chemii, który będzie pracował dostosowując się do Twoich potrzeb.»

70 zł/60 min

Weronika K.

id: 19558

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Poziom:

student

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła postawowa 4-6 klasa Szkoła podstawowa 1-3 klasa Przygotowanie do szkoły Poziom podstawowy

O sobie

Masz problemy w szkole podstawowej albo w liceum? Nie rozumiesz co się dzieje na lekcjach? Nie zaliczyłeś ostatniego sprawdzianu, czy kartkówki?
Czy przygotowujesz się do jakiegoś egzaminu?

Studiuję medycynę, i jestem niesamowita fanka Matematyki i Chemii. Chce żeby również Tobie one zaczęły się sprawiać frajdę. Oferuje Ci własnego trenera personalnego z Matematyki i Chemii, który będzie pracował dostosowując się do Twoich potrzeb.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Maturę z matematykę podstawową na 100% (rozszerzona na 70%) 2 lata temu. Więc jestem na bieżąco z materiałami. Dbam o to, zebys nie musiał spędzać nad nimi długich i monotonnych godzin stosując spersonalizowane metody nauki. Efekty naszej pracy zobaczysz już po paru tygodniach współpracy.

Chemia - informacje o doświadczeniu:

Maturę z chemii napisałam na 98% 2 lata temu. Więc jestem na bieżąco z materiałami. Dbam o to, zebys nie musiał spędzać nad nimi długich i monotonnych godzin stosując spersonalizowane metody nauki. Efekty naszej pracy zobaczysz już po paru tygodniach współpracy.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Warszawa

Patrycja B.

Zajęcia z języka polskiego, angielskiego oraz matematyki. Duże doświadczenie w pracy z dziećmi. Zajęcia niesztampowe i urozmaicone.

3
50zł/60 min

Ewelina C.

Skończyłam Matematykę na UKSW oraz Finanse i Rachunkowość na SGH, ukończyłam również 2 letni kurs przygotowania pedagogicznego.

80zł/60 min

Jakub K.

Korepetytor z matematyki z wieloletnim doświadczeniem. Przygotowuję do egzaminów na każdym szczeblu nauki, aż do szkoły średniej (włącznie).

70zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Weronika K. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Matematyka
 2. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, przez skype, stawka – 70 zł/60 min.