Korepetycje - Anna P. id:2016

«Udzielam korepetycji, jednak specializuję się przede wszystkim w przygotowaniach do egzaminu maturalnego oraz egzaminu ósmoklasisty.»

90 zł/60 min

Anna P.

id: 2016

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2015

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Szkoła podstawowa 1-3 klasa Gramatyka

O sobie

O mnie:
Jestem absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz czynnym nauczycielem. Ukończyłam studia magisterskie z filologii polskiej ze specjalizacją nauczycielską. Przygotowaniami do matury zajmuję się już od 5 lat. Pracę realizuję zgodnie z bieżącymi wymaganiami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej opracowanymi we współpracy z okręgowymi komisjami egzaminacyjnymi.
Przez okres udzielania korepetycji wypracowałam przede wszystkim własne metody nauczania, które zawsze kończyły się sukcesem i gwarantowały zdanie matury na bardzo dobrym poziomie. Z przyjemnością mogę pochwalić się tym, że żaden z moich dotychczasowych uczniów nie musiał powtarzać egzaminu, nawet jeśli nie zdał matury próbnej oraz nie wierzył we własne możliwości. Uwierz w siebie i ty, zdasz na pewno! Zawsze powtarzam: nie myśl o tym, czy zdasz, tylko o tym, jak zdasz!

Jak pracuję?
Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Pokazuję jakie metody stosować, tak, abyś w ogóle nie musiał przejmować się tym, czy zdasz. Razem uczymy się jak pisać rozprawki, interpretacje, które są najwyżej punktowaną częścią matury pisemnej. W przypadku matury ustnej wcielam się w rolę egzaminatora, a Ty odpowiadającego. Przekazuję ci także opracowane przeze mnie materiały powtórzeniowe – nie dotyczące wszystkich zagadnień, które niczym nie różnią się od obszernych repetytoriów, ale te, które są najbardziej istotne. Nie warto uczyć się na pamięć wszystkiego, skoro forma egzaminu daje nam inne możliwości. Uczymy się razem podczas naszych spotkań poprzez działania praktyczne. Wszystko po to, abyś tak jak moi poprzedni uczniowie, stwierdził, że nie boisz się matury z języka polskiego!

Trochę informacji na temat matury z języka polskiego.
Nowością jest forma matury ustnej. Od 2015r. uczniowie nie piszą już wypracowania na wybrany wcześniej temat, by potem ,,wygłosić je z pamięci”. Teraz uczeń musi stworzyć wypowiedź dotyczącą wylosowanego przez siebie zagadnienia, a wszystko odbywa się w czasie egzaminu. Wylosować można zadanie zawierające tekst kultury: literacki, ikoniczny, lub popularnonaukowy z zakresu wiedzy o języku. Każdy ma 15 minut na przygotowanie się do wypowiedzi monologowej oraz rozmowy. Ważne jest przy tym umiejętne wykorzystanie czasu i stworzenie pomocniczego konspektu, który ułatwi Ci zadanie. Przyznaję forma ta jest bardziej stresująca, gdyż nie wiemy, jakie pytanie możemy wylosować. Zapewniam jednak – będziemy ćwiczyć wszystkie typy zadań i operować zdobytą podczas naszych zajęć wiedzą w ten sposób, że żadne z nich nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem.

Język polski - informacje o doświadczeniu:

Przygotowaniami do matury zajmuję się już od 7 lat. Pracę realizuję zgodnie z bieżącymi wymaganiami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej opracowanymi we współpracy z okręgowymi komisjami egzaminacyjnymi. Przez okres udzielania korepetycji wypracowałam przede wszystkim własne metody nauczania, które zawsze kończyły się sukcesem i gwarantowały zdanie matury na bardzo dobrym poziomie. Z przyjemnością mogę pochwalić się tym, że żaden z moich dotychczasowych uczniów nie musiał powtarzać egzaminu.

Opinie klientów

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z Panią Anną.

Język polski, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Bardzo fajna nauczycielka, potrafi wszystko wytłumaczyć i nauczyć bez stresu. Naprawdę polecam

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Anna P. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Poznań i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Język polski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Gramatyka
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 90 zł/60 min.