Korepetycje - Aleksandra R. id:21678

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Jagielloński

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2017

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Przez ponad 8 lat przygotowałam wiele osób zarówno do egzaminów po szkole podstawowej, egzaminów gimnazjalnych oraz matury na każdym z poziomów. W ramach moich studiów realizowałam kursy z zakresu dydaktyki, które pozwoliły mi na poznanie metod dydaktycznych poprawiających skuteczność nauczania.
Zajęcia prowadzę w przyjaznej atmosferze. Realizacja pracy doktorskiej pozwala mi na ciągłe rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie wiedzy z zakresu chemii oraz matematyki, jak i umiejętności dydaktycznych. Jestem zaznajomiona z programem zarówno w szkołach podstawowych jak i liceach, ponieważ na bieżąco przygotowuję uczniów do matury/egzaminów.
Zajęcia staram się prowadzić w systemie dwugodzinnym, czas taki pozwala zarówno na przedstawienie wiedzy teoretycznej jak i rozwiązywanie zadań ze wzrastającym poziomem trudności. Zawsze proszę o podanie tematyki, której mają dotyczyć zajęcia, ponieważ do każdej lekcji przygotowuję się indywidualnie. Dłuższa współpraca pozwala mi również na dostosowanie pracy z uczniem do jego indywidualnych zapotrzebowań oraz stylu pracy, jak i do wymagań stawianych przez Ministerstwo oraz Centralne Komisje Egzaminacyjne.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Matematyka jest elementem który towarzyszy mi w życiu codziennym, ze względu na obrany kierunek pracy naukowej z zakresu chemii teoretycznej, która opiera się na wiedzy i umiejętnościach z zakresu chemii, matematyki, fizyki i wielu innych. W ramach moich studiów realizowałam również kursy ściśle związane z rozwijaniem umiejętności z tego przedmiotu. Dodatkowo realizuję również kursy z zakresu dydaktyki aby być zaznajomiona z różnymi metodami dydaktycznymi.

Chemia - informacje o doświadczeniu:

Oprócz wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu korepetycji, jestem również zaznajomiona z bieżącymi osiągnięciami naukowymi jak i zmianami dotyczącymi szeroko pojętnej chemii. W trakcie realizacji studiów doktoranckich prowadzę dodatkowo zajęcia dla studentów oraz realizuję kursy z zakresu dydaktyki.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Kraków

Agnieszka K.

70 Zł/god

Michał C.

100 Zł/god

Wojciech S.

60 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Aleksandra R. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Kraków i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Matematyka
 2. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 80 Zł/god.