Korepetycje - Mateusz K. id:26149

«Student ostatniego roku studiów jednolitych magisterskich w Wyższej szkole technicznej w Katowicach ze specjalizacją Grafika Reklamowa.»

60 zł/60 min

Mateusz K.

id: 26149

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Poziomy nauczania

Kursy uniwersyteckie Kursy specjalistyczne Dla początkujących Poziom podstawowy

O sobie

Jak wspomniane w krótkiej informacji jestem studentem ostatniego roku grafiki. Od paru lat mocno skoncentrowany na zagadnieniach grafiki 3D. Jestem założycielem oraz przewodniczącym uczelnianego koła naukowego, skoncentrowanego na nauce grafiki 3D. Posiadam międzynarodowy certyfikat Autodesk 3ds Max certified user, wydany przez organizację CERTIPORT. Głównym programem, który wykorzystuję obenie jest Blender 3D. Poza grafiką 3D jestem w stanie nauczać wszelkich zagadnień grafiki również przy pomocy programów Adobe Illustrator, Photoshop, XD , indesign oraz Affinity Designer, Photo. Z racji odbytych studiów, praktyk i stażu nie obce mi są zagadnienia projektowania papierów firmowych, wizytówek, plakatów komercyjnych i artystycznych, wizualizacji i prototypowania stron WWW, projektowania Logo oraz kreowania od podstaw identyfikacji wizualnej firm.

Grafika - informacje o doświadczeniu:

Staram się dokładnie zapoznać z oczekiwaniami ucznia w zakresie tematów nauki, by następnie w sposób możliwie prosty wytłumaczyć wszelkie zagadnienia i przekazać jak najwięcej dodatkowej, przydatnej w danym temacie wiedzy.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Opinie klientów

Grafika, Poziom podstawowy

Polecam serdecznie!

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Mateusz K. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Zawiercie i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Grafika
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Kursy uniwersyteckie
  • Kursy specjalistyczne
  • Dla początkujących
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, online, stawka – 60 zł/60 min.