Korepetycje - Grzegorz K. id:26824

«Gra na pianinie dla aspirujących muzyków w każdym wieku :). Lekcje online w studyjnej jakości!»

60 zł/60 min

Grzegorz K.

id: 26824

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Akademia im. J. Długosza w Częstochowie

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2020

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Kursy specjalistyczne Dla początkujących Dla dzieci Poziom podstawowy

O sobie

Witam serdecznie!

Jestem muzykiem, który ukończył studia o kierunku muzyczno-pedagogicznym.
Uwielbiam nauczać. Nauczać tego, co sam kocham robić!

Moja sylwetka: pełen pasji i zamiłowania do grania muzyki rozrywkowej, jak i klasycznej, uczący się od koncertujących pianistów z całego świata, udoskonalający swój warsztat muzyczny. Magister sztuki, laureat międzynarodowych konkursów pianistycznych, z doświadczeniem w nauczaniu dzieci, .

Posiadam pokaźną wiedzę z zakresu sztuki pianistycznej ogólnie: techniki gry na instrumencie, zasad i teorii muzyki, harmonii, kształcenia słuchu i rytmiki.

Na lekcji nauczam nie tylko wciskania klawiszy, ale wyjaśniam, wyjaśniam i jeszcze raz wyjaśniam, żebyś wiedział/wiedziała dokładnie co robisz i dlaczego tak, a nie inaczej. W skrócie: poznajesz sztukę muzyczną od wszystkich jej stron - rozwijasz technikę gry, słuch muzyczny, muzykalność, poczucie rytmu, znajomość teorii muzyki i wiele, wiele innych. Na zajęciach stawiam przede wszystkim na to, aby uczeń wyniósł dla siebie jak najwięcej - nie siedzę z zegarkiem w ręku, a każdego traktuję indywidualnie.

Nie sprzedaję też drogi na skróty. Jeśli jesteś początkujący - przygotuj się na dużo pracy nad rozluźnianiem spięć, wzmacnianiem, uniezależnianiem rąk. To droga wymagająca cierpliwości i samozaparcia, jednak konieczna i dająca najlepsze efekty. Jeżeli ktokolwiek próbuję sprzedać Ci bajkę o graniu Chopina po kilku tygodniach, to prawdopodobnie właśnie idzie na skróty.

Na lekcjach uczymy się też tego jak ćwiczyć, by mieć efekty - o tym aspekcie wielu nauczycieli zapomina. Uważam, że bardzo istotne jest to by ćwiczyć efektywnie, a nie długo. A kiedy opanujemy podstawy techniki gry - stawiam na zaszczepianie pasji i chęci do poszukiwania własnej ścieżki muzycznej :)

W związku z sytuacją pandemiczną, oraz (nie ukrywajmy) wygodą najlepszą opcją są lekcje online - staram się bardzo, aby jakość takich zajęć była jak najlepsza i ich wartość nie różniła się od lekcji stacjonarnych- posiadam mocne łącze internetowe, studyjny mikrofon, odpowiednie oświetlenie, oraz lustrzankę jako kamerę internetową. Wszystko to, by zapewnić Ci jak najlepszy odbiór.

Mógłbym pisać i pisać... ale jak chcesz wiedzieć więcej - zapraszam serdecznie do kontaktu.

Grzegorz.

Gra na fortepianie - informacje o doświadczeniu:

U początkujących: techniczne opanowanie instrumentu, które daje potem możliwość realizowania się w dowolnym repertuarze (pop, jazz, muzyka klasyczna, cokolwiek zechcesz).
Oferuję też zajęcia uzupełniające teorii muzyki, interpretacji utworu, czy konkretnych problemów technicznych.
Jeśli jesteś osobą średnio-zaawansowaną, też mogę Cię poprowadzić.
Bardzo chętnie podzielę się też wiedzą na temat improwizacji, harmonii jazzowej, bo to tematy, które ostatnio mocno zgłębiam.

Muzyka - informacje o doświadczeniu:

Jeśli chcesz korepetycji muzycznych, ponieważ chcesz lepiej przygotować się na zajęcia, czy sprawniej odrobić pracę domową, czy zwyczajnie lepiej zrozumieć muzykę, to też pomogę (szkoła publiczna, szkoła I stopnia, II stopnia).

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Wideoprezentacja nauczyciela

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Grzegorz K. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Częstochowa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Gra na fortepianie
  2. Muzyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Kursy specjalistyczne
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się online, stawka – 60 zł/60 min.