Korepetycje - Karol C. id:29299

«Przygotowuje uczniów licealnych do matury/sprawdzianów z Biologii :)»

50 zł/60 min

Karol C.

id: 29299

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Gdański Uniwersytet Medyczny

Poziom:

student

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa

O sobie

Kim jestem?
Jestem studentem IV roku lekarskiego i studiuję na Gdańskim uniwersytecie Medycznym, tak jak i ty zmagałem się kiedyś z maturą z biologii (nawet dwukrotnie). Dzięki pomocy moich byłych korepetytorów dostałem się na swoje wymarzone studia. Chciałbym tę wiedzę przekazywać dalej i pomagać innym uczniom dostać się na wybrane studia (niekoniecznie związane z medycyną). Jestem w stanie zaoferować Ci kompleksowe przygotowanie do matury, które wzbogacę o wiedzę ze studiów medycznych, ułatwi Ci ona zainteresowanie się tematem i odpowie na bardziej szczegółowe pytania, na które odpowiedzi w podręcznikach nie ma, a które bardzo ułatwiają ułożenie sobie w głowie danego tematu.
Jak wyglądają zajęcia?
Jeśli chodzi o przygotowanie do matury to w pierwszej kolejności układam indywidualny plan nauki, który uwzględnia wszystkie zagadnienia wyróżnione w podstawie programowej i rozkłada je w czasie. Dzięki temu, że czas na opanowanie określonego zakresu materiału jest ograniczony daje to moim uczniom motywacje do nauki i przygotowuje do systematycznej pracy na wymarzonych studiach. Zajęcia polegają na przebrnięciu przez wszystkie tematy z Biologii z szczególnym naciskiem na sprawiające trudności zagadnienia. Wszystko odbywa się w przyjaznej i sprzyjającej nauce atmosferze. Co ważne na korepetycjach uczę swoich uczniów nie tylko suchej wiedzy ale także główkowania i umiejętności "wstrzelenia się w klucz". Oprócz tego wspólnie omawiamy przerobione przez ucznia zbiory zadań i arkusze maturalne.
Dlaczego ja?
Ponieważ oferuję sprawdzony na własnej skórze system nauki, któremu zawdzięczam dostanie się na wymarzone studia. Oprócz tego potrafię w prosty i przystępny absolutnie każdemu sposób przekazać nawet nieco bardziej skomplikowaną wiedzę wykorzystując liczne porówania i nawiązując do ponadprogramowej wiedzy medycznej. Według mnie nie ma uczniów "trudnych" są tylko ci mniej zainteresowani…

Biologia - informacje o doświadczeniu:

Indywidualny plan nauczania- rozłożenie materiału czasowo!, arkusze maturalne, zbiory zadań

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Gdańsk

30zł/60 min
40zł/60 min

Jakub J.

Studiuję bioinformatykę na UG. Mogę pomóc dzieciom oraz dorosłym z biologią rozszerzoną i podstawową, oraz z matematyką podstawową.

30zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Karol C. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji mniej niż 1 rok). Korepetytor mieszka w Gdańsk i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Biologia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
Zajęcia odbywają się u ucznia, online, stawka – 50 zł/60 min.