Korepetycje - Julia M. id: 29951

Julia M.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Jestem studentką 1 roku Medycyny Weterynaryjnej. Biologia od zawsze była moim ulubionym przedmiotem i wiem, że w łatwy sposób potrafię ją przekazać

Julia M.

Jestem studentką 1 roku Medycyny Weterynaryjnej. Biologia od zawsze była moim ulubionym przedmiotem i wiem, że w łatwy sposób potrafię ją przekazać

Przedmioty

Biologia

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Chcę pokazać, że biologia to nie tylko zwykła pamięciówka, lecz bardzo logiczna i przyjemna nauka, przydatna na całe życie, nie tylko do zdania klasówki na 5.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I, Szczepin

Śródmieście

Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Prawdziwą przygodę z biologią zaczęłam w 1 klasie liceum na rozszerzeniu biologia- chemia-fizyka. Wiem czego nauczyciele wymagają do kartkówek czy sprawdzianów oraz na co zwrócą uwagę egzaminatorzy podczas sprawdzania testów. Biologia jest naprawdę pięknym przedmiotem i widzą na całe życie.

Wykształcenie:
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Matylda Ś. id: 52281

Matylda Ś.

Jestem studentką 4 roku Farmacji we Wrocławiu. Od najmłodszych lat pasjonowałam się przyrodą i sztuką. W gimnazjum zostałam laureatką konkursu przedmiotowego z biologii. Ukończyłam klasę biologiczno-chemiczną, a w trakcie nauki w liceum brałam udział w wielu konkursach i projektach związanych z biologią oraz ekologią.

60zł/60 min
Paweł K. id: 3694

Paweł K.

Korepetytor z biologii i chemii.

50zł/60 min
Natalia P. id: 33176

Natalia P.

Mam na imię Natalia. W tym roku skończyłam 23 lata i podjęłam w końcu decyzję o dzieleniu się swoją pasją z innymi (młodszymi) rówieśnikami :)

40zł/60 min
Derya L. id: 45904

Derya L.

I am a Ph.D. student in Chemical Engineering. After years and years in universities as a student, I can say I know the best way to teach :)

60zł/60 min
Anna M. id: 24846

Anna M.

Jestem studentką pierwszego roku Biomedycyny na Northumbria University w Anglii.

60zł/60 min

;