Korepetycje - Jędrzej K. id: 31229

Jędrzej K.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa.

Jędrzej K. 4.8(opinie: 13)

Doktor nauk humanistycznych w zakresie literaturoznawstwa.

Przedmioty

Język polski

Filozofia

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Przygotowuję w oparciu o aktualne wytyczne i wymagania CKE oraz program nauczania. Ponadto pomagam nadrobić luki w wiedzy i umiejętnościach. Ważny jest dla mnie zawsze indywidualne podejście do ucznia lub uczennicy, a największą nagrodą natomiast jego lub jej lepsze pojmowania świata tekstów - literackich i kultury.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Filozofią interesowałem się od zawsze. Dekadę temu, gdy stałem przed wyborem kierunku studiów, mój wybór padł jednocześnie na polonistykę oraz filozofię. Ostatecznie zwyciężył pierwszy z wymienionych kierunków (studiów na wydziale filozofii nigdy nie podjąłem). Czy odbiło się to na poziomie moich kompetencji? Sądzę, że nie - przez cały okres studiów pogłębiałem moją wiedzę z filozofii - czynię to i obecnie na doktoracie.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Korepetycji udzielam od siedmiu lat. Służę wsparciem i radą w zakresie przygotowania do matury (rozszerzonej i podstawowej) i egzaminów. Pomogę lepiej zrozumieć świat tekstu i literatury, wspomogę w lepszym dostrzeżeniu kontekstów kulturowych i filozoficznych. Moją ambicją jest, by Uczeń lub Uczennica, z którym mam przyjemność współpracować, z lekcji wychodził przygotowany nie tylko na czekające go wyzwania w postaci egzaminów, sprawdzianów, kartkówek, ale również (jeśli nie przede wszystkim), by zasmakował w świecie literatury i języka ojczystego. Edukacja polonistyczna nie jest dla mnie jedynie drogą do wyposażenia młodego człowieka w rezerwuar pojęć teoretycznoliterackich, reguł ortograficznych lub schematów konstruowania tekstów i wypracowań, ale też budowaniem wrażliwości. Wrażliwości na literaturę, interpretację, myślenie i mowę - zdolności dostępne jedynie ludziom i wymagające od ludzi wielkiej odpowiedzialności.
Po zajęciach ze mną Uczeń lub Uczennica (żywię na to najgłębszą nadzieję) wychodzą bogatsi nie tylko o wiedzę i umiejętności, ale również zdolność postrzegania rzeczywistości w sposób bardziej wyrafinowany.

Wykształcenie:
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, doktor (PhD), 2022
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

13 opinie o Jędrzej K.

4.8/5

2

0

3

1

4

1

4+

0

5

2

5+

9

Kinga

5+

10.07.2023

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Pan Jędrzej jest bardzo kompetentnym korepetytorem, bardzo dobrze tłumaczy materiał i sprawdza zadania. Współpraca była bardzo pomocna. Bardzo polecam Pana Jędrzeja. ... więcej»
Oliwia

4

09.05.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

4

Było całkiem nie źle.... więcej»
Joanna

3

26.04.2023

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

3

W sumie było ok, ale trochę nie tego z córką oczekiwaliśmy. Więc po dwóch lekcjach córka zrezygnowała. Ocena 3.... więcej»
Marzena

5

31.03.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5

Syn jest zadowolony ze współpracy, fajnie dogaduje się z korepetytorem. Pan Jędrzej jest konkretny, rzeczowy, syn nie ma żadnych zastrzeżeń. ... więcej»
Barbara

5+

24.03.2023

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Korepetycje z Jędrzejem to przyjemność. Przekazuje wiedze w bardzo przystepny i latwy do zrozumienia... więcej»
Michel

5+

10.03.2023

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Świetnie tłumaczy i jest wyrozumiały... więcej»
Karolina

5+

09.03.2023

Filozofia, Szkoła średnia

5+

Bardzo dobra współpraca, która nadal trwa. Chętnie korzystam z nauki, oceniam na 5 z plusem.... więcej»
Natalia

5+

30.05.2022

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Super, bardzo fajnie było. Polecam pana Jędrzeja.... więcej»
Renata

5+

29.05.2022

Język polski, Szkoła średnia

5+

Wszystko dobrze było. Dziękuję za dobrego korepetytora.... więcej»
Janusz

5+

15.05.2022

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Pełen profesjonalizm, zajęcia prowadzone metodycznie i merytorycznie. Bardzo fajne i bezstresowe podejście do ucznia, zorientowane na zaciekawienie tematem i zrozumienie wszystkich zagadnień. Szczerze POLECAM!... więcej»
Daniel

5

26.10.2021

Filozofia, Szkoła średnia

5

Pan Jędrzej jest bardzo dobrym korepetytorem. Miałem przyjemność z Panem przygotować się do matury z filozofii.... więcej»
Adrian Ossowski

5+

06.07.2021

Język polski, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Pan Jędrzej jest miły i kompetentny jak nikt inny. Przygotowywał mnie do matury z j.polskiego (którą dzięki niemu z łatwością zdałem), posiada również ogromną wiedzę techniczną na temat tego egzaminu, która przydała się niezwykle pomocna. Polecam z całego serca!... więcej»
Magdalena

5+

18.05.2021

Język polski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Profesjonalny korepetytor który warty polecania.... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Rozalia W. id: 52062

Rozalia W.

Cześć! Mam na imię Rozalia, w 2019 roku obroniłam doktorat o witrażach i Stanisławie Wyspiańskim, jestem wykładowcą akademickim na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej (UAM), uczę literatury, pisania, czytania. Od ponad 10 lat pracuję z uczniami młodszymi i starszymi, przygotowuję do egzaminów: ósmoklasisty, maturalnego. Zapraszam!

5
120zł/60 min
Kateryna A. id: 53461

Kateryna A.

Korepetycje z języka angielskiego i francuskiego. Pomagam dzieciom i dorosłym uczyć się języków, łatwo i z zainteresowaniem. Zapraszam chętnych na zajęcia !

90zł/60 min
Iga D. id: 51244

Iga D.

Cześć! Mimo, że dawno skończyłam już szkołę, uwierz, naprawdę uwielbiam się nadal uczyć… chciałabym to zainteresowanie przekazać także Tobie bądź twojemu dziecku. W nauce cenie sobie swobodę, ponieważ dopiero kiedy ktoś Cię zaciekawi danym tematem, nim się obejrzysz, a wchłoniesz wiedzę niczym gąbka :)

80zł/60 min
Renata N. id: 40027

Renata N.

Nauczanie jest moją pasją. Pracowałam przez 15 lat w Alliance Française. Obecnie od 2016 r. prowadzę szkołę dla uczniów z całego świata.

4.4
80zł/60 min
Paulina S. id: 107377

Paulina S.

Chcesz przygotować się do egzaminu maturalnego? Potrzebujesz ćwiczeń przed maturą ustną? Jesteś studentem i zależy Ci na tym, by uporządkować informację na temat historii literatury, teorii literatury lub teorii kultury przed sesją? Zapraszam do wspólnej powtórki.

90zł/60 min

;