Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Ola P. id:32574

Ola P.

100za 60 min

Ola P.

«Jestem absolwentką UMFC w Warszawie. Udzielę prywatnych lekcji śpiewu klasycznego, rozrywkowego, zajęć z dyrygentury, kształcenia słuchu i harmonii.»

Przedmioty

Lekcje śpiewu

Solfeż

Muzyka

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Zajęcia z kształcenia słuchu, harmonii oraz dyrygentury. Grupa wiekowa: dzieci, młodzież, dorośli.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Warszawa:

Bielany

Chomiczówka, Huta, Las Bielański, Marymont-Kaskada, Marymont-Ruda, Młociny, Piaski, Placówka, Radiowo, Stare Bielany, Słodowiec, Wawrzyszew, Wrzeciono, Wólka Węglowa

Ochota

Filtry, Rakowiec, Stara Ochota, Szczęśliwice

Praga-Północ

Nowa Praga, Pelcowizna, Stara Praga, Szmulowizna

Śródmieście

Muranów, Nowe Miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Ujazdów, Śródmieście Południowe, Śródmieście Północne

Mokotów

Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Sadyba, Siekierki, Sielce, Stary Mokotów, Stegny, Służew, Służewiec, Wierzbno, Wyględów

Praga-Południe

Gocław, Gocławek, Grochów, Kamionek, Olszynka Grochowska, Saska Kępa

Wola

Czyste, Koło, Mirów, Młynów, Nowolipki, Odolany, Powązki, Ulrychów

Żoliborz

Marymont-Potok, Sady Żoliborskie, Stary Żoliborz
U korepetytora:

Aleja Solidarności, Warszawa

Lekcje online:

tak

O sobie

Edukację muzyczną rozpoczęła w wieku 7 lat w PSM I st. im. Jana Sebastiana Bacha w Grajewie, w klasie skrzypiec mgr Elżbiety Jerulank, a następnie kontynuowała ją na altówce w OSM II st. im. Witolda Lutosławskiego w Białymstoku, pod kierunkiem prof. Henryka Najdy. Jako solistka, brała czynny udział w koncertach z cyklu Wiosna Młodzieży Artystycznej, a w roku 2014 w ramach Koncertu Dyplomantów wykonała I część Koncertu g-moll na altówkę C. Forsyth’a, z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej UMFC Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego w Białymstoku.
W roku 2017 ukończyła studia licencjackie, specjalność Prowadzenie Zespołów Muzycznych, a następnie w roku 2019 studia magisterskie z wyróżnieniem, specjalność Dyrygentura Chóralna na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w klasie prof. dra hab. Krzysztofa Kusiela-Moroza. Swoje umiejętności dyrygenckie doskonaliła podczas licznych konferencji oraz kursów, które prowadzili m.in.: Peter Philips, Roger Treece, Stanisław Diaczenko, Hakon Mat Skrede, Bob Chillcot. Była uczestnikiem VII edycji Polskiego Narodowego Chóru Młodzieżowego. Silnie zaangażowana w ruch Warsztatów Liturgiczno-Muzycznych w Polsce, pełniąc funkcje dyrygenta, instruktora wokalnego oraz kompozytora. Z członkami warsztatów nagrała 5 płyt.
Doświadczenie dyrygenckie zdobywała w Chórze Akademickim Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w latach 2015-2016, a od roku 2017 doskonali je w Warszawskim Chórze Chłopięcym przy Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. W roku akademickim 2017/2018 pełniła funkcję prezesa Koła Artystyczno-Naukowego Dyrygentury Chóralnej UMFC w Warszawie. Jest współzałożycielką i dyrygentką Chóru Akademickiego św. Anny w Warszawie. Od roku 2018 obejmuje stanowisko prezesa w Chopin University Chamber Choir, działającego przy Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina. Została laureatką II nagrody na XVII Ogólnopolskim Konkursie Dyrygentów Chóralnych im. prof. Stanisława Kulczyńskiego w Poznaniu (2018).
Stypendystka Fundacji Lotto programu stypendialnego “100/100 - 100 stypendiów na 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości dla 100 najlepszych studentów w Polsce” w roku 2018, a także Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w roku 2020.

Wykształcenie:

Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina, magister, 2019

Wiek:

26-35

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Sobota
Niedziela
- czas wolny na zajęcia

opinie

2 opinie o Ola P.

5/5

5+

1

5

1

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Karolina

5

15.04.2021

Lekcje śpiewu, Dla początkujących

5

Super! Polecam z calego serca

Magdalena

5+

24.03.2021

Muzyka, Dla dzieci

5+

Pani Ola jest profesjonalistką, a jednocześnie nauczycielem z powołania. Skutecznie przygotowała moją córkę na przesłuchanie do Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia. Polecam nauczyciela z czystym sumieniem!