Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Kornelia B. id:33508

Kornelia B.

90za 60 min

Kornelia B.

«Psycholog po UJ, humanistyczne zainteresowania łączę z zacięciem analitycznym, doświadczenie pracy w korporacjach, z pasją do literatury oraz sztuki.»

Przedmioty

Język angielski

Język polski

Psychologia

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Moje hobby to pisanie w języku polskim i angielskim, literatura piękna i poezja - w tym zakresie mam szerokie zaplecze kulturowe. Byłam stypendystką oraz laureatką Olimpiad przedmiotowych z językoznawstwa i teatrologii w szkole średniej. Jeżeli potrzebujesz pomocy lub inspiracji w przygotowaniu maturalnych prezentacji bądź innych projektów dodatkowych w ramach studiów, liceum lub poza - zapraszam do kontaktu. If you are a foreigner who is in the process of learning Polish, happy to speak with

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Poprowadzę zajęcia z obszaru treningów kreatywności, innowacji, twórczego myślenia, psychologii w biznesie oraz coachingu - a także w ramach innych tematów z zakresu psychologii na poziomie szkolnictwa średnio, wyższego a także w ramach zajęć zaprojektowanych dla ekstra pogłębiana zainteresowań. Posiadam bardzo szeroki dostęp do elektronicznych materiałów w języku angielskim, wydawnictw książkowych i mogę przygotować całe kursy oraz ułożyć bibliografie, bądź pomóc Ci w rozwoju osobistym.

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Moją specjalizacją są rekrutacja i selekcja więc w nieformalnej atmosferze pomogę Ci przygotować się do pracy w języku angielskim, przećwiczę z Tobą schemat rozmowy kwalifikacyjnej odbywającej się w całości lub części w języku angielskim, a także udzielę praktycznych wskazówek. Także jeżeli potrzebujesz się rozgadać, pracować nad poszerzeniem słownictwa lub szukasz kulturowych wskazówek, lub inspiracji - możemy umówić się na konwersacje w języku angielskim.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Jestem praktykiem biznesu ze specjalizacją w psychologii pracy i organizacji oraz doświadczenie pracy w międzynarodowych firmach gdzie język angielski jest używany na co dzień w nieformalnej oraz projektowej komunikacji. Mam też szerokie zainteresowania i wiedzę humanistyczną a także epizody badawcze na uniwersytecie, stąd mogę zaproponować korepetycje poszerzone o kontekst kulturowy.

Udzielę lekcji w ramach trzech kategorii przedmiotów, oraz prowadzę konwersacje z obcokrajowcami w języku polskim. Znam metodologię nauczania osób dorosłych, miałam podstawy mnemotechniki i andragogiki na studiach oraz sama stosowałam z powodzeniem stosowałam różne metody nauki. Stawiam na swobodną eksplorację oraz poszerzanie pola wiedzy, jednak jeżeli chcesz sięgnąć po konkretne techniki najlepiej dopasowane do kanału sensorycznego przez który najlepiej przyswajasz wiedzę mogę dostosować sposób prowadzenia lekcji do Twojej osoby.

Poza tym, sięgając do nauki o rytmach pamięci - pomogę Ci ustawić sensowny system powtórek, tak aby uwzględniał on najbardziej efektywny sposób przyswajania nowej wiedzy.

Posiadam bardzo szeroki do elektronicznych materiałów w języku angielskim, wydawnictw książkowych i mogę przygotować całe kursy oraz ułożyć bibliografie, bądź pomóc Ci w rozwoju osobistym lub naukowym na danych projektach.

Wykształcenie:

Uniwersytet Jagielloński, magister, 2012

Wiek:

26-35

Doświadczenie:

ponad 1 rok

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Wtorek

Są dostępne terminy

Środa

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Czwartek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Piątek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Sobota

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Niedziela
- czas wolny na zajęcia