Korepetycje - Karolina M. id: 36744

Karolina M.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Korepetycje angielski i inne przedmioty, angielski biegle, ang. biznes!

Karolina M.

Korepetycje angielski i inne przedmioty, angielski biegle, ang. biznes!

Przedmioty

Matematyka

Język polski

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Myszków

Siewierz

Zawiercie

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Korepetycje, lekcje z j. angielskiego dla dzieci i dorosłych, każdy poziom. Zawiercie i okolice stacjonarnie lub zdalnie - cała Polska. Doświadczona nauczycielka. Opłata 50zł za 60min. Oprócz znajomości języka ze szkoły i z książek, pracowałam długo dla dużej amerykańskiej firmy w Irlandii rozmawiałam po angielsku, robiłam projekty związane z informatyką i tłumaczyłam dokumentację również techniczną z j. angielskiego na j. polski i oczywiście rozmawiałam po angielsku, nie tylko z kolegami z pracy, ale też z klientami korporacji pod kątem biznesowym. Skutecznie przygotowuje również do egzaminu ósmoklasisty i do matury. Uczę skutecznie i bardzo szczegółowo gramatyki od samych podstaw po najtrudniejsze zagadnienia językowe. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Jeśli nie odbieram telefonu, jestem na spotkaniu, proszę o cierpliwość :-) Napewno oddzwonię. Odbieram tel. do 22.00.

Uwaga! Jeśli nie masz czasu lub cierpliwości do odrabiania lekcji ze swoim dzieckiem dobrze trafiłeś! Udzielam korepetycji nie tylko z j. angielskiego, ale również z innych przedmiotów szkolnych, np. matematyka, j. polski, historia itd. Cena również 50zł za 60 min. Jestem doświadczoną nauczycielką, z tytułem mgr inż. Informatyki. Kończyłam szkołę podstawową i średnią z wyróżnieniem, ukończyłam również Politechnikę Częstochowską. Udzielam korepetycji od lat. Oferuję korepetycje z takich przedmiotów jak: matematyka, j. polski, j. angielski, historia, geografia itd. Zapraszam do kontaktu!

Wykształcenie:
Politechnika Częstochowska, inżynier, 2008
Wiek:
36-45
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Julia C. id: 106394

Julia C.

Jestem studentką filologii języka angielskiego, natomiast języka uczę się od 3 roku życia. Podczas całego procesu edukacji uczęszczałam na korepetycje, brałam udział w licznych olimpiadach, konkursach oraz zagranicznych wyjazdach, które pozwalały rozwijać moją wiedzę i umiejętności w zakresie języka angielskiego.

40zł/60 min