Korepetycje - Patryk D. id: 37107

Patryk D.

200 zł/60 min
200 zł/60 min

Przygotowuję uczniów do Olimpiad/Konkursów Przedmiotowych, Egzaminu Ósmoklasisty, IGCSE, Matury i programu IB. Uczę w języku polskim jak i angielskim.

Patryk D. 5.0(opinie: 1)

Przygotowuję uczniów do Olimpiad/Konkursów Przedmiotowych, Egzaminu Ósmoklasisty, IGCSE, Matury i programu IB. Uczę w języku polskim jak i angielskim.

Przedmioty

Matematyka

Fizyka

Chemia

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Bemowo

Bemowo Lotnisko, Boernerowo, Chrzanów, Fort Bema, Fort Radiowo, Górce, Groty, Jelonki Północne, Jelonki Południowe, Lotnisko

Białołęka

Białołęka Dworska, Brzeziny, Choszczówka, Dąbrówka Szlachecka, Grodzisk, Henryków, Kobiałka, Nowodwory, Szamocin, Tarchomin, Żerań

Bielany

Chomiczówka, Huta, Las Bielański, Młociny, Marymont-Kaskada, Marymont-Ruda, Piaski, Placówka, Radiowo, Słodowiec, Stare Bielany, Wólka Węglowa, Wawrzyszew, Wrzeciono

Mokotów

Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Służew, Służewiec, Sadyba, Siekierki, Sielce, Stary Mokotów, Stegny, Wierzbno, Wyględów

Ochota

Filtry, Rakowiec, Stara Ochota, Szczęśliwice

Praga-Południe

Gocław, Gocławek, Grochów, Kamionek, Olszynka Grochowska, Saska Kępa

Praga-Północ

Nowa Praga, Pelcowizna, Stara Praga, Szmulowizna

Rembertów

Kawęczyn-Wygoda, Nowy Rembertów, Stary Rembertów

Śródmieście

Muranów, Nowe Miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Śródmieście Północne, Śródmieście Południowe, Ujazdów

Targówek

Elsnerów, Bródno, Bródno Podgrodzie, Targówek Fabryczny, Targówek Mieszkaniowy, Zacisze, Utrata

Ursus

Czechowice, Gołąbki, Niedźwiadek, Skorosze, Szamoty

Ursynów

Dąbrówka, Grabów, Jeziorki Północne, Jeziorki Południowe, Kabaty, Natolin, Pyry, Skarpa Powsińska, Stary Służew, Stary Imielin, Teren Wydzielony Rezerwat „Las Kabacki”, Ursynów Centrum, Ursynów Północny, Wyczółki

Wawer

Aleksandrów, Anin, Falenica, Las, Marysin Wawerski, Miedzeszyn, Międzylesie, Nadwiśle, Radość, Sadul, Wawer I, Zerzeń

Wesoła

Groszówka, Plac Wojska Polskiego, Stara Miłosna, Wesoła-Centrum, Wola Grzybowska, Zielona-Grzybowa

Wilanów

Wilanów Wysoki, Wilanów Niski, Wilanów Królewski, Błonia Wilanowskie, Powsinek, Zawady, Kępa Zawadowska, Powsin

Włochy

Nowe Włochy, Okęcie, Opacz Wielka, Paluch, Raków, Salomea, Stare Włochy, Załuski

Wola

Czyste, Koło, Młynów, Mirów, Nowolipki, Odolany, Powązki, Ulrychów

Żoliborz

Marymont-Potok, Stary Żoliborz, Sady Żoliborskie

U korepetytora:
Warszawa, Bemowo, Jelonki Północne
Online:
Tak

O sobie:

I TEACH IN ENGLISH

If you are interested in improving your skills in maths, physics or chemistry, feel free to contact me!

Chętnie udzielę korepetycji z matematyki, fizyki, chemii oraz angielskiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Korepetycji udzielam od 7 lat, dlatego mam doświadczenie we współpracy z uczniami zarówno z polskich jak i angielskich oraz amerykańskich szkół w Warszawie, takich jak m.in. International European School (IES), Akademeia, British School oraz American School i wiele innych.

Przygotowuję m. in. do olimpiad, konkursów kuratoryjnych, IGCSE, matury polskiej i IB.

Uzyskałem tytuł inżyniera Energetyki na wydziale MEL Politechniki Warszawskiej. Jestem również absolwentem studiów licencjackich SGH na kierunku MIESI (Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne). Obecnie kontynuuję naukę na poziomie studiów magisterskich na SGH.

Posiadam certyfikat FCE z języka angielskiego zdany na ocenę A (poziom C1) oraz uzyskałem certyfikat SGH z języka angielskiego biznesowego potwierdzający moją znajomość języka na poziomie C2.

Pomagam w zrozumieniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości, odrabianiu prac domowych oraz przygotowuję do kartkówek, klasówek i sprawdzianów kompetencyjnych.

Dostosowuję metody kształcenia w sposób indywidualny w zależności od potrzeb i zdolności ucznia. Jestem w stanie realizować bieżący program szkolny, jak również prowadzę zajęcia przy wykorzystaniu własnych materiałów.

Dzięki naszym spotkaniom uczniowie są w stanie wyraźnie poprawić wyniki w nauce oraz osiągają wysokie wyniki w konkursach przedmiotowych i olimpiadach.

Prowadzę zajęcia stacjonarne w Warszawie oraz zajęcia online, podczas których łączymy się przez Skype i współdzielimy tablicę interaktywną, dlatego lekcje są równie skuteczne jak tradycyjne spotkania.

Zapraszam do kontaktu

Wykształcenie:
Politechnika Warszawska, magister inżynier, 2021
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Ewa

5+

15.05.2022

Fizyka, Szkoła średnia

5+

Patryk has been incredibly helpful in both maths and physics. I started off with little knowledge in both subjects worried about passing my IGCSEs, and I quickly started grasping each topic covered. My quick progression is thanks to him, he is very kind and understanding.... więcej»

Podobne ankiety

Arkadiusz K. id: 50636

Arkadiusz K.

Potrafię przedstawić niezrozumiałe zagadnienia w nowym świetle, pokazać zastosowanie zagadnienia w fizyce i informatyce, pomóc w zaliczenia egzaminów

160zł/60 min
Innes S. id: 13243

Innes S.

English teacher for ADULTS. From Toronto, Canada. CELTA Cambridge qualified. only online.VIP clients.

4.5
160zł/60 min
Magdalena C. id: 107993

Magdalena C.

Jestem założycielką i lektorką Szkoły Językowej ENGLISH MASTERS. Strona internetowa: https://www.englishmasters.pl Ukończyłam studia filologii angielskiej ze specjalizacją tłumaczeniową. Moje motto: Marzenie się nie spełniają, marzenia się spełnia. Jeśli Twoim marzeniem jest poprawić znajomość języka angielskiego, zapraszam.

180zł/60 min
Aleksandra K. id: 50479

Aleksandra K.

Jestem nauczycielką i certyfikowanym trenerem językowym PASE z 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu w szkołach państwowych oraz renomowanych szkołach językowych, absolwentką Kolegium Języka Angielskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Egzaminy ÓSMOKLASISTY i MATURY, FCE, CAE, TOEFL, STANAG, egzaminów na studiach. Zajęcia w miłej atmosferze.

180zł/60 min
Grażyna M. id: 16562

Grażyna M.

Witam! Jestem nauczycielem matematyki oraz języka angielskiego.

4.9
220zł/60 min