Korepetycje - Lidia B. id: 37583

Lidia B.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Mam na imię Lidia. Od zawsze fascynują mnie muzyka i medycyna, choć skończyłam 4 lata pedagogiki. Uwielbiam kontakt z dziećmi.

Lidia B. 5.0(opinie: 10)

Mam na imię Lidia. Od zawsze fascynują mnie muzyka i medycyna, choć skończyłam 4 lata pedagogiki. Uwielbiam kontakt z dziećmi.

Przedmioty

Klasy młodsze

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Uważam, że jedną z najważniejszych cech nauczyciela jest cierpliwość. Równie istotne są doświadczenie i wiedza. Wszystkie trzy nabyłam podczas własnego procesu nauczania, jak i wychowując trójkę dzieci. Studia pedagogiczne pozwoliły mi ponadto zgłębić techniki prawidłowego obchodzenia się z dziećmi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako mama-nauczycielka potrafię skutecznie przekazać wiedzę, jak i przekonać dziecko do siebie, tak, aby nie bało się przychodzić na moje korepetycje.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Poznań, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Robakowo, ul. Polna
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Studia pedagogiczne dały mi wielokierunkowe podejście do dziecka, jak i życia: jako istoty społecznej, biologicznej, posiadającej własną, niepowtarzalną osobowość, którą trzeba odpowiednio poznać i zrozumieć, aby skutecznie do niej dotrzeć. Równie ważnych umiejętności nauczyło mnie życie, które przez wiele kolejnych lat wypełniała pomoc własnym dzieciom w nauce. Jestem przekonana, że wiedza zdobyta podczas studiów, jak i doświadczenia wychowawcze pozwalają mi na efektywną pomoc innym dzieciom. Moim atutem jest niemal pełna dyspozycyjność czasowa. Obecnie mieszkam w Robakowie pod Poznaniem, skąd chętnie będę udzielać korepetycji. Możliwość nauki w czasie wakacji.

Wykształcenie:
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, , 1988
Wiek:
50+
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

10 opinie o Lidia B.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

3

5+

7

Maria

5+

09.02.2024

Klasy młodsze, Szkoła podstawowa 1-3 klasa

5+

Pani Lidia jest doskonałym korepetytorem. Mój syn ma 7 lat i miał problemy z zapamiętywaniem liter i składaniem sylab, ale jak tylko zaczął zajmować się z panią Lidia sytuacja znacznie się poprawiła. Kontynuujemy zajęcia i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Lidia jest zawsze bardzo uprzejma, miła, uśmiechnięta i ma szczególne profesjonalne podejście do małych uczniów.... więcej»
Monika

5+

29.01.2024

Klasy młodsze, Szkoła podstawowa 1-3 klasa

5+

Córka od pierwszych zajęć z p. Lidią od razu ją bardzo polubiła. Pani Lidia jest przesympatyczna i bardzo profesjonalna. Polecamy z całego serca 💜... więcej»
Wioleta

5+

07.05.2023

Klasy młodsze, Szkoła podstawowa 1-3 klasa

5+

Pani Lidia ma wspaniałe podejście do dzieci oraz metody nauki, które w naszym przypadku zaowocowały bardzo szybko dobrymi wynikami w nauce.... więcej»
Patrycja

5

21.03.2023

Klasy młodsze, Szkoła podstawowa 1-3 klasa

5

W porządku, wszystko było ok. Oceniam na 5.... więcej»
Beata

5+

07.11.2022

Klasy młodsze, Dla dzieci

5+

Super podejście do dziecka.... więcej»
Karolina

5+

07.11.2022

Klasy młodsze, Szkoła podstawowa 1-3 klasa

5+

Serdecznie polecam Panią Lidię. Dziecko bardzo chętnie nawiązało współpracę oraz z niecierpliwością czeka na kolejne spotkania.... więcej»
Agnieszka

5+

21.07.2022

Klasy młodsze, Szkoła podstawowa 1-3 klasa

5+

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Udało się znaleźć korepetytora, właśnie takiego, którego potrzebowałam.... więcej»
Monika

5

29.05.2022

Klasy młodsze, Szkoła podstawowa 1-3 klasa

5

Pani Lidia prowadzi zajęcia ciekawie i różnorodnie. Umie dotrzeć do dziecka, syn jest zadowolony z zajęć.... więcej»
Katarzyna

5+

21.05.2022

Klasy młodsze, Szkoła podstawowa 1-3 klasa

5+

Pani Lidia ma super podejście do dzieci. Córka wręcz tęskni za lekcjami z Panią Lidią. Bardzo dobry korepetytor umie wytłumaczyć tak, aby było to zrozumiane. W szybkim czasie widać poprawę w nauce. Każda lekcja jest starannie przygotowana przez Panią Lidią. Gorąco polecam.... więcej»
Joanna

5

16.12.2021

Klasy młodsze, Dla dzieci

5

Wysokie kompetencje, współpraca bez zastrzeżeń. Syn polubił zajecia z Panią Lidka, i mamy już pierwsze pozytywne efekty współpracy w postaci lepszych ocen z przedmiotu.... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Monika P. id: 38558

Monika P.

Jestem nauczycielem mianowanym. Ukończyłam studia z edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, arteterapii oraz terapii pedagogicznej.

50zł/60 min
Karolina W. id: 114676

Karolina W.

Hej! Jestem studentką zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i chętnie pomogę Ci z nauką. Jestem otwarta na każdego ucznia i jego wszelkie preferencje odnośnie sposobu prowadzenia zajęć. Moje dotychczasowe doświadczenie to pomoc w nauce matematyki uczniom klas 4-6 i maturzytom.

60zł/60 min
Anna M. id: 8531

Anna M.

Uczę dzieciaki bezstresowo matematyki. Wprowadzam miłą atmosferę zajęć i każdego jestem w stanie jej nauczyć.

90zł/60 min