Korepetycje - Patrycja M. id: 48744

Patrycja M.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Jestem cierpliwym, opanowanym nauczycielem a przede wszystkim człowiekiem. Lubię wplatać humor do wszystkiego co robię oraz pracować z dziećmi.

Patrycja M. 5.0(opinie: 7)

Jestem cierpliwym, opanowanym nauczycielem a przede wszystkim człowiekiem. Lubię wplatać humor do wszystkiego co robię oraz pracować z dziećmi.

Przedmioty

Gra na fortepianie

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Zależy mi na tym, aby uczeń już od początku swojej przygody z pianinem, czerpał radość z najmniejszych postępów i zauważał piękne, muzyczne niuanse i brzmienia, które sam tworzy. Istotnym jest dla mnie zauważenie potencjału muzycznego, który każda osoba w sobie ma i poprowadzenie go tak, aby nastąpił satysfakcjonujący rozwój i przede wszystkim przyjemność z muzykowania.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Wrocław, Krzyki , Osiedle Powstańców Śląskich, Swobodna
Online:
Nie

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym I oraz II stopień Zespołu Szkół Muzycznych w Toruniu w specjalności fortepian. Kontynuowałam muzyczną naukę na Akademii Muzycznej we Wrocławiu na kierunku Kompozycja i Teoria Muzyki w zakresie Muzykoterapia i w 2022 roku uzyskałam tytuł zawodowy licencjata. Aktualnie rozpoczęłam studia magisterskie na tym samym kierunku. W zależności od oczekiwań ucznia, jestem w stanie przekazać mu podstawy dotyczące gry na pianinie, nauczyć czytania zapisu nutowego, wprowadzić w podstawy posługiwania się tonacjami lub też nauczyć ulubionej piosenki w prostej wersji. Nie ograniczam się tylko do nut, ponieważ wychodzę z założenia, że gra na instrumencie powinna w pierwszej kolejności przynosić satysfakcję, odprężenie i przyjemność.

Wykształcenie:
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego, licencjat, 2022
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

7 opinie o Patrycja M.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

6

Magdalena

5

19.05.2023

Gra na fortepianie, Dla początkujących

5

Pani Patrycja bardzo fajna korepetytorka. Jestem zadowolona ze współpracy.... więcej»
KAROLINA

5+

20.04.2023

Gra na fortepianie, Dla początkujących

5+

Super korepetytor, zajęcia fajne, polecam.... więcej»
Ewa

5+

12.04.2023

Gra na fortepianie, Dla początkujących

5+

Polecam :) Zajęcia są prowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze.... więcej»
Emilia

5+

07.04.2023

Gra na fortepianie, Dla początkujących

5+

5 z plusem. Dobrze nam się współpracuje do tej pory.... więcej»
Hanna

5+

11.01.2023

Gra na fortepianie, Dla początkujących, Poziom podstawowy

5+

Patrycja jest przemiłą osobą, a także zaangażowaną i z dużą cierpliwością do ucznia. Wszystko tłumaczy w przejrzysty i zrozumiały sposób oraz chętnie odpowiada na zadawane pytania. Dzięki naszym lekcjom, po wieloletniej przerwie od instrumentu, bardzo polubiłam się z grą na pianinie, mimo że początkowo nie byłam pewna czy podejmuję dobrą decyzję. 😅Polecam serdecznie, u mnie to był strzał w 10! 😊... więcej»
Paulina

5+

09.01.2023

Gra na fortepianie, Dla początkujących

5+

Bardzo polecam Patrycję - przykłada się do każdych zajęć, udostępnia materiały do nauki w domu (nawet teoretycznej w przypadku braku instrumentu), jest bardzo miła i koleżeńska, pomimo zajęć tylko raz w tygodniu dużo się uczę i czuję, że jestem w dobrych rękach :)... więcej»
Michał

5+

03.01.2023

Gra na fortepianie, Dla początkujących

5+

W skrócie 6 /5 :) Niby dopiero kilka zajęć, a Patrycja pokazała mnóstwo ćwiczeń, które meeeega rozwijają i nawet przy moich średnio regularnych ćwiczeniach dają duże efekty :D Rozumie czego oczekuję i jest otwarta na aspekty na których chcę się skupić i utwory które mnie interesują. Wyraźnie wskazuje nad czym warto pracować, coś czego grając jako samouk nie wychwytywałem, albo nawet bym o tym nie pomyślał. No i oczywiście wszystko bez presji i na luzie :)... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Michał S. id: 36607

Michał S.

Nazywam się Michał, jestem kompozytorem, aranżerem, producentem muzycznym, multiinstrumentalistą i nauczycielem.

4.9
100zł/60 min
Tymoteusz L. id: 17779

Tymoteusz L.

Udzielam lekcje śpiewu, gry na fortepianie i flecie. A także przedmiotów ogólnomuzycznych takich jak: harmonia, kształcenie słuchu, analiza muzyczna i historia muzyka. Także udzielam lekcje z kompozycji, aranżacji i produkcji muzycznej.

5
60zł/60 min
Tetiana T. id: 38552

Tetiana T.

Uczę gry na pianinie w dobrej pozytywnej atmosferze bez presji. Powściągliwość, kreatywne podejście do pracy, optymizm, miłość do muzyki

5
60zł/60 min
Ania T. id: 47688

Ania T.

Interesuję się psychologią, muzyką, podróżami oraz rysunkiem. Cechuje mnie otwartość, spokój i punktualność :)

60zł/60 min
Andia K. id: 104387

Andia K.

Witam! Jestem Andia, emigrantka mieszkająca we Wrocławiu. Mam doświadczenie w grze na pianinie od dziecka i ponad 8 lat doświadczenia w nauczaniu. Jestem super sympatyczna i moim priorytetem jest bezstresowe prowadzenie lekcji, a co za tym idzie szybsze postępy.

5
80zł/60 min