Korepetycje - Olga K. id: 53211

Olga K.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Cześć! Jestem Olga Udzielam lekcji wokalu i korepetycji z języka angielskiego, jestem pełna pozytywnej energii i zapału do pracy! Lekcje ze mną na pewno nie będą nudne, dostosowuje się do potrzeb ucznia.

Olga K.

Cześć! Jestem Olga Udzielam lekcji wokalu i korepetycji z języka angielskiego, jestem pełna pozytywnej energii i zapału do pracy! Lekcje ze mną na pewno nie będą nudne, dostosowuje się do potrzeb ucznia.

Przedmioty

Język angielski

Lekcje śpiewu

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Chętnie pomogę ci w przygotowaniu do egzaminów, lekcji, kartkówek i podszlifowaniu wymowy :) Każdy zakres materiału staram się przedstawić w ciekawy ubarwiony sposób, stosuje wiele metod. Sięgam też do szerokiego zakresu źródeł, często na lekcjach wykorzystuje muzykę, film, opowiadania i inne media :)

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Nacisk na: Emisję głosu, poprawną rozgrzewkę głosu, poprawny oddech i ciekawe metody (Rozgrzewka przy pianinie) :). Nauka takich utworów, które Cię interesują i oczywiście przy tym dobra zabawa!

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Poznań, Rataje, Milczańska
Online:
Tak

O sobie:

Udzielam lekcji wokalnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych! Śpiewanie to moja pasja, którą kocham zarażać innych, brałam udział w wielu warsztatach wokalnych, gdzie śpiewałam pod okiem profesjonalistów np. Chodzieskie Warsztaty Jazzowe, sama komponuję, pisze teksty i śpiewam w zespołach muzycznych. Mam dobre podejście do dzieci i jestem nastawiona na kreatywne lekcje w miłej atmosferze. Skupiam się na najważniejszych rzeczach takich jak: emisja głosu, poprawna rozgrzewka wokalna i nauka utworów, które będą dla Was przyjemnością, nie udręką!


Udzielam korepetycji z języka angielskiego, jestem pełna pozytywnej energii i zapału do pracy! Lekcje ze mną na pewno nie będą nudne, dostosowuje się do potrzeb ucznia. Chętnie pomogę ci w przygotowaniu do egzaminów, lekcji, kartkówek i podszlifowaniu wymowy :) Każdy zakres materiału staram się przedstawić w ciekawy ubarwiony sposób, stosuje wiele metod. Sięgam też do szerokiego zakresu źródeł, często na lekcjach wykorzystuje muzykę, film, opowiadania i inne media :) Na co dzień studiuję na UAM Poznań, na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej, posiadam certyfikat z języka angielskiego na poziomie B2 i przygotowuję się do C1 :) Myślę, że świetnie dogadam się z Tobą, bądź Twoją pociechą!

Wykształcenie:
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, student, 2024
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Róża B. id: 106035

Róża B.

Cześć! Jestem osobą uśmiechniętą i pozytywną, w przyjemny sposób pomogę ci w problemach językowych, przygotuję Cię do egzaminu ósmoklasisty i matury. Bez stresu i presji znajdziemy taką formę nauki, która pozwoli Ci przyswoić jak najwięcej wiedzy :))

50zł/60 min
Liza K. id: 49729

Liza K.

I'm an exchange student based in Poznan. Originally from Ukraine

40zł/60 min
Marta B. id: 40737

Marta B.

Pomogę innym zrozumieć materiał z j. angielskiego, który ja znam i potrafię wytłumaczyć. Prywatnie pomagam w lekcjach bratankowi (13l.).

40zł/60 min
Dawid R. id: 50285

Dawid R.

Jestem studentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, a korepetycjami z matematyki i angielskiego zajmuję się już ponad rok, mając do tej pory 100% zdawalności.

5
50zł/60 min
Collins S. id: 25285

Collins S.

Experienced English teacher with native level proficiency

60zł/60 min

Olga K. korepetytor - Język angielski, Lekcje śpiewu. Poznań.