Korepetycje - Christian B. id: 44326

Christian B.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Jestem Niemcem i zajmuję się muzyką od dziecka. W Polsce mieszkam już od ponad 6 lat i chętnie pomogę każdemu w nauce niemieckiego.

Christian B. 5.0(opinie: 7)

Jestem Niemcem i zajmuję się muzyką od dziecka. W Polsce mieszkam już od ponad 6 lat i chętnie pomogę każdemu w nauce niemieckiego.

Przedmioty

Język niemiecki

Lekcje śpiewu

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Wrocław, Krzyki , Borek, Borek
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Jestem absolwentem wokalistyki na Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego. Jestem Niemcem, ale mieszkam w Polsce ponad 6 lat. Od tego czasu udzielam lekcji niemieckiego dla dzieci oraz dorosłych. Oferuję naukę języka niemieckiego od podstaw oraz konwersacje, poszerzanie słownictwa, ćwiczenie i poprawianie wymowy, korygowanie testów. Posiadam tytułu zawodowego muzyka oraz ukończyłem studia z muzykologii i historii sztuki na uniwersytecie w Heidelbergu w Niemczech. Niezależnie od wieku i doświadczeń postaram się zachęcać i motywować uczniów do nauki.

Wykształcenie:
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego, magister, 2022
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

7 opinie o Christian B.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

5

Dawid

5+

17.11.2023

Lekcje śpiewu, Dla początkujących

5+

Jestem zadowolony z lekcji z Panem Christianem. Stawiam najwyższą ocenę i śmiało mogę polecić. 5 z plusem.... więcej»
Justyna

5

11.01.2023

Język niemiecki, Native speaker

5

Christian to kompetentny i sumienny korepetytor. Bardzo miła atmosfera na zajęciach i motywacja do nauki :) ... więcej»
Julia

5+

27.12.2022

Lekcje śpiewu, Dla początkujących

5+

Bardzo pozytywna opinia dla Pana Christiana. Jest bardzo dobrym, empatycznym korepetytorem, dokładnie wszystko wyjaśnia, ma spore doświadczenia w tym, co robi, bardzo przyjemna atmosfera na zajęciach.... więcej»
Ewa

5+

07.12.2022

Lekcje śpiewu, Dla początkujących

5+

Polecam :) Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Korepetytor jest cierpliwy, potrafi w przystępny i różnorodny sposób przekazać swoją wiedzę.... więcej»
Agnieszka

5+

10.10.2022

Lekcje śpiewu, Dla początkujących

5+

Bardzo fajne zajęcia i bardzo profesjonalne podejście do nauczania.... więcej»
Michal

5+

13.07.2022

Lekcje śpiewu, Dla początkujących

5+

Lekcje z Christianem to sztos! Jest profesjonalistą w tym co robi. Polecam uczyć się śpiewu po niemiecku, dwie pieczenie na jednym ogniu.... więcej»
Joana

5

05.07.2022

Lekcje śpiewu, Dla początkujących

5

Jestem bardzo zadowolona.... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Tobia A. id: 106143

Tobia A.

Z wykształcenia jestem filologiem oraz nauczycielem historii. Mam ukończoną specjalizację pedagogiczną. Dodatkowo studiowałem finanse, co pozwala mi lepiej prowadzić zajęcia biznesowe. Jestem dwujęzyczny (niemiecki i włoski), mówię po angielsku i komunikatywnie po polsku, co pozwala mi idealnie zrozumieć potrzeby osób uczących się języków obcych.

100zł/60 min
Michał W. id: 19643

Michał W.

Lekcje gry na gitarze (klasycznej/elektrycznej), skrzypcach, fortepianie, śpiew, teoria muzyki. Zarówno muzyka klasyczna jak i rozrywkowa.

80zł/60 min
Beata N. id: 38445

Beata N.

Nauczycielka j. niemieckiego - NATIVE SPEAKER!!

5
100zł/60 min
Filip P. id: 109012

Filip P.

Jestem studentem drugiego roku chemii medycznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Uczęszczałem na profil biologiczno-chemiczny, więc wiem, że czasem bywa trudno, a nawet bardzo. Oferują pomoc uczniom mającymi trudność w przyswojeniu materiału z biologii i chemii.

90zł/60 min
Minsang Y. id: 15149

Minsang Y.

Charyzmatyczny i wesoły lektor z Korei Południowej, założyciel szkoły językowej UnU udzieli lekcji języków obcych.

5
100zł/60 min