Nowy kierunek BUKI – wybierz zajęcia zgodnie ze swoimi upodobaniami

27.08.2021

Nowy kierunek BUKI – wybierz zajęcia zgodnie ze swoimi upodobaniami
Aktualności firmowe

BUKI to jedna z największych platform do wyszukiwania korepetytorów w Polsce. Główną misją firmy jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji, która byłaby dostępna dla każdego. W pełni wypełniamy naszą misję i staramy się zapewnić odpowiednie rozwiązania edukacyjne dla każdego, tworząc idealną przestrzeń, w której korepetytor i uczeń mogą znaleźć siebie nawzajem, a także poszerzając zakres naszych usług. 

W obliczu globalnego procesu cyfryzacji, a także pod wpływem obecnej sytuacji na świecie, coraz więcej codziennych problemów rozwiązuje się poprzez Internet. W sieci nie tylko rezerwuje się mieszkanie, zamawia się taksówkę lub pizzę, ale także usługi edukacyjne. Dowodem na to są imponujące statystyki serwisu BUKI – liczba zgłoszeń od klientów, którzy szukają korepetytora w Internecie, wzrosła nawet w roku pandemii i w Polsce osiągnęła poziom 32 000 klientów rocznie. Pod wpływem kwarantanny wzrosła liczba chętnych do nauki online – według serwisu BUKI aż o 25% (dane za 2020 rok w porównaniu z 2019). Obecnie już nie ma potrzeby uczęszczania na dodatkowe lekcje u nauczyciela – każdy może wybrać korepetytora spośród tysięcy ogłoszeń, które są powszechnie dostępne w Internecie. Jednocześnie zdrowa konkurencja wśród nauczycieli tworzy uczciwą ofertę rynkową i odpowiedni poziom usług. 

Najbardziej poszukiwane są przedmioty, z których zdaje się maturę. Na liście najpopularniejszych dyscyplin znajduje się język angielski, który jest popularny nie tylko wśród uczniów w wieku szkolnym, ale także wśród osób dorosłych, które zdają sobie sprawę z ważnej roli języka obcego we współczesnym świecie. 

Zwiększone zapotrzebowanie na zajęcia online i popularność poszczególnych przedmiotów dały początek nowemu kierunkowi edukacyjnemu firmy BUKI – EasyEnglish. Ten projekt został stworzony z myślą o uczniach i nauczycielach, którzy chcą zdobywać wiedzę i uczyć wyłącznie w trybie online.

Program lekcji zdalnych jest opracowywany indywidualnie – w zależności od życzeń, celów i początkowego przygotowania uczniów. Każdy sam decyduje, jaka częstotliwość lekcji jest dla niego optymalna. Harmonogram zajęć jest elastyczny i dostosowany do klienta. Po ukończeniu jednego kursu uczeń może na tym poprzestać lub kontynuować naukę i rozpocząć następny kurs. Oceń wiadomość