Podsumowanie roku 2016 korepetytorskiej firmy Buki.

       Zbliża się ku końcowi rok 2016, który jak zawsze pełen był różnych ciekawych wydarzeń, wyników i nowych osiągnięć. Były też oczywiście i niepowodzenia, lecz dzisiaj nie o nich mowa. Już sam fakt, że 80% osób naszej obecnej ekipy dołączyło do nas właśnie w 2016 roku, czyni go bardzo znaczącym. Spróbuję krótko opisać kilka ważnych i ciekawych momentów z życia firmy:


1.    We wrześniu pojawiliśmy się na polskim rynku, na którym rozwijamy się obecnie bardzo dynamicznie. Mamy już ponad 500 rejestracji i prawie 280 aktywnych korepetytorów.


2.    Dosłownie w zeszłym tygodniu BUKI uruchomiło stronę internetową  w Kazachstanie. W ciągu tych siedmiu dni dołączyło do nas ponad 20 kazachskich korepetytorów.


3.    W Ukrainie zostaliśmy jednym z największych serwisów z bieżącą bazą do 10000 korepetytorów (blisko 7000 stale aktywnych) i dynamiką wzrostu zamówień. W chwili obecnej BUKI działa w ponad 250 miastach i miasteczkach Ukrainy.


4.    Otrzymaliśmy i opracowaliśmy ponad 3000 zamówień w ciągu 1 miesiąca i ponad 200 zamówień na dobę  w rekordowych okresach.

 

Podsumowanie roku 2016 korepetytorskiej firmy Buki.

5. Zebraliśmy świetny zespół programistów i prawie w całości zrezygnowaliśmy z podobnych usług outsourcingowych. Teraz wszystkie Państwa życzenia, uwagi i propozycje będą wykonywane jeszcze szybciej i lepiej.


6. O wynikach naszej pracy pisały różne media. W szczególności można wyróżnić artykuł w największym portalu ukraińskim IT -AIN.UA


7. Zwyciężaliśmy w konkursach StartUp- ów, otrzymaliśmy wiele ciekawych propozycji od partnerów i inwestorów.

 

Podsumowanie roku 2016 korepetytorskiej firmy Buki.

 

      I to tylko niewielka kropla wszystkich wydarzeń 2016 roku. Można napisać jeszcze o wielu ciekawych wydarzeniach z życia firmy ale nie będą one już tak ciekawe dla Państwa. Najważniejsze, co chciałbym podkreślić - w ciągu tego roku znaleźliśmy sporo przyjaciół wśród naszych partnerów, korepetytorów i zwykłych ludzi, którzy śledzą naszą skromną działalność na rynku usług korepetytorskich. W imieniu całej firmy i swoim dziękuję wszystkim za dołączenie do naszej dużej rodziny - firmy BUKI.

      Postaramy się zrobić wszystko, aby w Nowym Roku, nasz serwis stał się wygodniejszy i aby rozpoczął działalność w kilku nowych krajach.

      Szczęśliwego Nowego Roku!

                                                                                                                                   Vadym Synzheretskyi

Opublikowano:

2016-12-29

Autor: Firma Buki: Dokształcanie i doskonalenie