Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »

Rok 2021 w konkretach według Buki: najlepsi korepetytorzy roku, średni koszt lekcji i „gorący okres”

25.12.2021

Rok 2021 w konkretach według Buki: najlepsi korepetytorzy roku, średni koszt lekcji i „gorący okres”
Aktualności firmowe

Rok 2021 był rokiem, w którym internet całkowicie zmienił swój status w edukacji. Teraz to nie jest już tylko opcja zapasowa, ale normalna. Miało to pozytywny wpływ na rozwój BUKI, ponieważ w tym roku do platformy dołączyło 4162 nowych nauczycieli. To prawie 10% więcej niż rok wcześniej.

Większość lekcji teraz odbywa się online. Po raz pierwszy za czas istnienia naszego serwisu miasto już nie jest aż tak ważne. Otworzyło to nowe perspektywy dla korepetytorów mieszkających w małych miejscowościach, ponieważ mają oni teraz możliwość otrzymywania zgłoszeń od studentów z dużych miast, a tym samym zwiększania zarobków bez konieczności przeprowadzki do innego miejsca.

Jednocześnie zaostrzyła się rywalizacja między korepetytorami, ponieważ każdy wykładowca konkuruje z innymi z jego miasta, ale z całej Polski. Ten trend będzie kontynuowany w przyszłym roku, dlatego polecamy korepetytorom pracować nad swoim profilem: wypełnić kwestionariusz w całości, zaktualizować informacje o swoim podejściu do nauczania, dodać dokumenty i prezentacje wideo, a także dodać posty do bloga BUKI.

W tym roku na korepetycje na naszej platformie zgłosiło się ponad 47 000 studentów. To o 76% więcej niż przed rokiem.

W BUKI najczęściej poszukiwani byli nauczyciele matematyki, angielskiego i chemii. Popularne były także niemiecki, biologia, hiszpański, język polski i fizyka.

Rok 2021 w konkretach według Buki: najlepsi korepetytorzy roku, średni koszt lekcji i „gorący okres”

 

Średnia cena za lekcję w 2021 roku to 67 zł. Z usług BUKI najczęściej korzysta się w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.

Rok 2021 w konkretach według Buki: najlepsi korepetytorzy roku, średni koszt lekcji i „gorący okres”

Większość studentów szuka korepetytorów we wrześniu, październiku i listopadzie.

 

Rok 2021 w konkretach według Buki: najlepsi korepetytorzy roku, średni koszt lekcji i „gorący okres”

Wiemy, że za każdym numerem kryje się konkretna osoba. Zależy nam na współpracy z każdym zarejestrowanym korepetytorem, doceniamy Twój wkład i mamy nadzieję na owocną współpracę w nadchodzącym roku. Jednocześnie nie można pominąć osiągnięć korepetytorów, którzy w tym roku uzyskali najlepsze wyniki. Kontynuujemy więc tradycję zapoczątkowaną w zeszłym roku: w dalszej części mówimy o trzech liderach:

Najpopularniejszy korepetytor BUKI 2021

Poznaj nauczycieli, którzy w tym roku otrzymali najwięcej zgłoszeń.

I miejsce: Kaja

II miejsce: Justyna

III miejsce: Jolanta

Nauczyciele z największą liczbą opinii w 2021 r.

I miejsce: Rafał

II miejsce: Maciej

III miejsce: Mariusz

Osiągnięcie roku

W tej kategorii wyróżniamy nauczycieli, którzy zarejestrowali ankietę w 2021 roku, ale szybko stali się ulubieńcami uczniów i dostali największą liczbę zgłoszeń spośród ponad 18 000 korepetytorów, którzy dołączyli do BUKI w tym roku.

I miejsce: Maciej

II miejsce: Karol

III miejsce: Łukasz

Najlepszy bloger BUKI 2021

Współtworzenie bloga jest dla korepetytora darmową okazją do podwyższenia swojego rankingu, a co za tym idzie, szansą na otrzymanie większej liczby zgłoszeń. W tym roku najaktywniejszymi autorami BUKI byli:

I miejsce: Lidia

II miejsce: Monika

III miejsce: Milena

Najbardziej pracowici korepetytorzy roku

Trzech nauczycieli, którzy udzielili odpowiedzi na każde zgłoszenie i pomyślnie kontynuowali naukę ze wszystkimi!

I miejsce: Alicja

II miejsce: Anna

III miejsce: Irmina

Rok 2021 był dla BUKI ważnym rokiem, ponieważ staliśmy się liderami na rynku edukacyjnym nie tylko w Polsce, ale także umocniliśmy naszą pozycję na Ukrainie, Kazachstanie i Hiszpanii. Dodatkowo uruchomiliśmy platformę dla korepetytorów w Meksyku, gdzie otrzymaliśmy już pierwsze tysiące zgłoszeń. Rozwój BUKI za granicą to zrównoważony rozwój firmy, a także nowe możliwości dla polskich nauczycieli i uczniów.

Dziękujemy każdemu korepetytorowi i klientowi, mamy nadzieję na owocną współpracę w przyszłym roku! Subskrybuj nasze strony w sieciach społecznościowych, abyśmy zawsze pozostawali w kontakcie i mieli możliwość dzielenia się z Tobą wskazówkami dotyczącymi efektywnej interakcji z naszym serwisem.

 

 

Oceń wiadomość