Polecam tego nauczyciela. Jest miły, punktualny, kompetentny, ma bardzo dobry kontakt z moją 12 letnią córka - która bardzo szybko robi postępy (os.leworeczna). Po jednej lekc...
Polecam tego nauczyciela. Jest miły, punktualny, kompetentny, ma bardzo dobry kontakt z moją 12 letnią córka - która bardzo szybko robi postępy (os.leworeczna). Po jednej lekc...