Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »

Jakie są korzyści ze statusu Sprawdzonego korepetytora na BUKI i jak go uzyskać?

04.02.2022

Jakie są korzyści ze statusu Sprawdzonego korepetytora na BUKI i jak go uzyskać?
Dla korepetytorów
   1. Co otrzymuje nauczyciel ze statusem Sprawdzonego korepetytora?
   2. Jak zostać sprawdzonym tutorem BUKI?
   3. Czy usługa Sprawdzonego korepetytora jest bezpłatna?

   

  Status Sprawdzonego korepetytora to dodatkowa usługa, z której mogą korzystać korepetytorzy o wysokiej wydajności. Dla nauczycieli BUKI jest to okazja do wykazania się swoją wiedzą i profesjonalizmem. Studenci zyskują natomiast pewność, że dokonali właściwego wyboru. Status Sprawdzonego korepetytora pozwala nauczycielowi na zdobywanie większej liczby punktów do rankingu, zgłoszeń i dochodów.

  Co otrzymuje nauczyciel ze statusem Sprawdzonego korepetytora?

  • Wzrost rankingu

  Im wyżej znajduje się ankieta korepetytora w rankingu, tym więcej otrzymuje on zgłoszeń.

  Po otrzymaniu statusu Sprawdzonego korepetytora suma punktów rankingowych zostanie pomnożona przez 25%.

  Jakie są korzyści ze statusu Sprawdzonego korepetytora na BUKI i jak go uzyskać?

  • Oznaczenie „Sprawdzony korepetytor” obok swojego imienia

  Profile z tym oznaczeniem są bardziej widoczne w katalogu, a użytkownicy serwisu mają większe zaufanie do ankiet oznaczonych jako Sprawdzony korepetytor, dlatego częściej zgłaszają się właśnie do nich.

  Jakie są korzyści ze statusu Sprawdzonego korepetytora na BUKI i jak go uzyskać?

  • Spersonalizowane rekomendacje co do ankiety

  Menedżer to Twój przyjaciel, który zna wszystkie sekrety i pomoże ulepszyć profil :)

  • Priorytet dla zgłoszeń, w tym i potencjalnych

  Otrzymujesz pierwszeństwo powiadomień o potencjalnych zgłoszeniach w odróżnieniu od innych korepetytorów, a także priorytet dla zgłoszeń personalnych.

  • Wskazówki dla pierwszej lekcji, które przedłużą współpracę z uczniem

  Podpowiadamy, jak najlepiej przeprowadzić pierwszą lekcję: poznać ucznia, zdefiniować jego cele, nakreślić oczekiwane rezultaty, które można osiągnąć – wszystko po to, aby Twoja współpraca była jak najdłuższa.

   

  Jak zostać sprawdzonym tutorem BUKI?

      1. Musisz mieć więcej niż cztery opłacone zgłoszenia;
      2. Wyślij wniosek za pośrednictwem swojego konta osobistego;
      3. Rozmowa kwalifikacyjna z menedżerem BUKI;
      4. Poczekaj na odpowiedź na temat wyniku.

  Ważne!

  W momencie składania wniosku i rozmowy kwalifikacyjnej musisz mieć nienaganną reputację i nie posiadać zaległości wobec platformy BUKI.

   

  Czy usługa Sprawdzonego korepetytora jest bezpłatna?

  Usługa jest bezpłatna, ale prowizja za każde otrzymane zgłoszenie korepetytora po uzyskaniu statusu wzrośnie o 25%. Jest to rekompensowane liczbą nowych studentów, a co za tym idzie – wyższymi dochodami.

   

  Zwróć uwagę!

  Korepetytorzy nie muszą otrzymywać tego statusu, aby współpracować z platformą BUKI. Jest to jednak przydatne dodatkowe narzędzie dla tych, którzy chcą znacząco zwiększyć liczbę zgłoszeń od studentów.



   

Autor:

Oceń wiadomość

Jakie są korzyści ze statusu Sprawdzonego korepetytora: najważniejsze informacie?

Jakie są korzyści ze statusu Sprawdzonego korepetytora?

Status Sprawdzony korepetytor to dodatkowa usługa dla korepetytorów o wysokiej wydajności. Dla nauczycieli BUKI jest to okazja do wykazania się swoją wiedzą i profesjonalizmem; Status Sprawdzonego korepetytora pozwala nauczycielowi na zdobywanie większej liczby punktów do rankingu, zgłoszeń i dochodów. Dla uczniów i rodziców status Sprawdzonego korepetytora oznacza większe zaufanie do wybranego korepetytora i do jego profesjonalizmu. Czytaj więcej na BUKI

Co otrzymuje nauczyciel ze statusem Sprawdzony korepetytor?

A. Wzrost rankingu Po otrzymaniu statusu suma punktów oceny korepetytora zostanie pomnożona przez 25%. Im wyżej ankieta znajduje się w katalogu – tym więcej możliwości otrzymania zgłoszeń.

B. Oznaczenie „Sprawdzony korepetytor” obok imienia. Kwestionariusze z tym znakiem są bardziej widoczne w katalogu. Użytkownicy serwisu coraz częściej ufają ankietom oznaczonym jako Sprawdzony korepetytor i wysyłają zgłoszenia właśnie im.

C. Priorytet dla zgłoszeń osobistych i potencjalnych. Jako pierwszy otrzymujesz powiadomienia o potencjalnych zgłoszeniach; a także dostajesz priorytet w zgłoszeniach osobistych.

Czytaj więcej na BUKI

Jak zostać sprawdzonym tutorem BUKI?

Musisz mieć więcej niż cztery opłacone zgłoszenia; Wyślij wniosek za pośrednictwem swojego konta osobistego https://buki.org.pl/verified-tutor; Rozmowa kwalifikacyjna z menedżerem BUKI; Poczekaj na odpowiedź na temat wyniku. Ważne! W momencie składania wniosku i rozmowy kwalifikacyjnej musisz mieć nienaganną reputację i nie posiadać zaległości wobec platformy BUKI. Usługa jest bezpłatna, jednak prowizja za kolejne wnioski wzrośnie o 25%, co zostanie zrekompensowane liczbą nowych studentów. Korepetytorzy nie muszą otrzymywać statusu Sprawdzonego korepetytora – jest to dodatkowe narzędzie przydatne dla tych, którzy chcą znacząco zwiększyć liczbę zgłoszeń od uczniów. Czytaj więcej na BUKI