2020 rok BUKI w faktach - najlepsi korepetytorzy i nowe osiągnięcia

28.12.2020

2020 rok BUKI w faktach - najlepsi korepetytorzy i nowe osiągnięcia
Aktualności firmowe

Pod koniec 2020 roku zespół BUKI postanowił nie wspominać o trudnościach i wyzwaniach. W tym roku wszyscy nauczyliśmy się doceniać to, co mamy, nigdy nie tracić nadziei i wspierać się nawzajem. 

Ten tekst jest poświęcony nie tylko wynikom naszego roku, ale przede wszystkim jest wyznaniem nieograniczonej miłości do korepetytorów — naszych partnerów i kolegów.

W tym roku po raz pierwszy tworzymy nominacje BUKI i opowiemy o najlepszych z najlepszych korepetytorów!

2020 rok BUKI w faktach - najlepsi korepetytorzy i nowe osiągnięcia

W 2020 r. zespół korepetytorów BUKI nie przestał się rozwijać, na platformie zarejestrowało się prawie 3 tysiące nowych korepetytorów.

W ciągu roku platforma BUKI ulepszyła widok profili, przyspieszyła algorytmy wyszukiwania i przydzielania korepetytorów, uruchomiła nową funkcję "Sprawdzony korepetytor".

W 2020 roku ponad 25 000 osób podali zgłoszenie o znalezienie idealnego korepetytora na BUKI. Ponad 550 000 unikalnych użytkowników po raz pierwszy odwiedziło platformę.

Większość uczniów znajduje swojego korepetytora na BUKI i umawia z nim pierwszą lekcję mniej niż w ciągu 24 godzin. W 2020 roku ponad 2000 uczniów zrobili to w ciągu 30 minut i byli na 100% zadowoleni z wyniku.

2020 rok BUKI w faktach - najlepsi korepetytorzy i nowe osiągnięcia

Nominacje BUKI - korepetytorzy roku!

Jesteśmy dumni ze współpracy z każdym z zarejestrowanych korepetytorów, jednak pewnych osiągnięć i ciężkiej pracy po prostu nie można nie zauważyć. Dlatego uruchamiamy coroczną rubrykę Buki nominacje i będziemy rozmawiać o trzech liderach roku w czterech rubrykach.

Najpopularniejszy korepetytor BUKI 2020

Trzech korepetytorów w tej kategorii dosłownie stało się wyborem uczniów, ponieważ pobili wszystkie rekordy co do liczby zgłoszeń na zajęcia z nimi.

 

Nauczyciele z najlepszymi opiniami

Przeanalizowaliśmy profile, które otrzymały ponad 10 opinii w 2020 roku i wybraliśmy wśród nich liderów. Właśnie tych korepetytorów uczniowie są gotowi polecić wszystkim:

 

Najbardziej pracowici korepetytorzy roku

Trzech korepetytorów, którzy odpowiedzieli na wszystkie zgłoszenia od nowych uczniów i pomyślnie kontynuowali naukę ze wszystkimi!

 

Odkrycie roku

W tej kategorii indywidualne oklaski dla nauczycieli, którzy zarejestrowali profil w 2020 r., ale szybko stali się jednymi z najpopularniejszych korepetytorów na platformie.

Dziękujemy każdemu ze zwycięzców i śmiało idziemy w przyszły rok!

Oceń wiadomość